• موضوع پروژه
  • تغییر استراتژی بر اساس رویکرد ارائه سبک نو در استفاده از محصولات پروتئینی
 • چالش
  • برند در عین داشتن قدمت، به درستی شناخته نشده بود. چرا که با وجود بهره‌مندی از دستگاه‌های مدرن در زمینه تولید بیکن، ژامبون، هات‌داگ و غذاهای نیمه آماده مدرن و فست فودی، در بازار بیشتر به همبرگر شناخته شده بود.

در پژوهش برند متوجه شدیم موضوع اصلی:


 1. رنگ نامناسب بسته‌بندی محصولات است که به خوبی دیده نمی‌شود در نتیجه دیده نمی‌شدند
 2. چینش و حضور نامناسب محصولات در سوپرمارکت‌ها
 3. طراحی هویت ذهنی مناسب برای برند
 • تجربه حاصله
  • بر اساس داده‌های جمع شده، مشخص شد که برای چنین محصولاتی برندی نیاز است که با بهره‌مندی از تکنولوژی بالا و سالم بودن مواد اولیه یک محصول نهایی بسیار لذیذ ارائه دهد بنا بر این در قدم اول طراحی هویت برند تغییر کرد تا تمرکز آن بر اساس یک نوع لایف استایل و سبک جدید باشد.لازم به ارائه‌ی این توضیح است که تحقیقات نشان ‌داد، مردم به طور عموم، فست‌فود را به عنوان غذایی مضر می‌شناختند. در صورتی که وقتی از بیکن با میزان گوشت 90% استفاده شود نشان‌دهنده‌ی این است که کیفیت آن فست‌فود با گذشته تغییر محسوسی کرده است.فست‌فودها در دوران رشد خود با بالابردن درصد مواد طبیعی، هم می‌توانند لذت‌بخش و در عین حال سالم باشند، البته این به شرطی است که مصرف کننده سبک زندگی خود را در مصرف فست فود های بی‌کیفیت به سمت محصولات پروتئینی با کیفیتی چون 202 تغییر دهد.

   “زندگی به سبک نو” شعار جدید برند شد تا حاوی این پیام باشد که 202 شبیه فست فودهای به سبک قدیمی نیست و محصولات تا جای امکان با استفاده از مواد سالم و گوشت خالص تهیه می‌شوند.

   چهار کار انجام شده‌ی اصلی برای این پروژه:

 1. ارائه راه حل هایی برای بهبود کانال‌های توزیع
 2. طراحی بسته‌بندی مدرن
 3. ایجاد تغییر رویه در ارسال پیام به مخاطب و ایده اصلی محتوایی در تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی
 4. طراحی هویت ذهنی مناسب برای برند